Aktualności

Angelika sex

Cześć, nazywam się Angelika i chciałam Cię powitać na moim profilu. Pracę w sex telefonie zaczęłam 3 lata temu, kiedy namówiła mnie do tego koleżanka, opowiadając jaka to rozrywka, możliwość poznania nowych ludzi i… przyjemność jaką można podarować sobie i drugiej osobie. Na początku nie byłam przekonana i bałam się tego typu zadania, ale szybko polubiłam pracę w sex telefonie. Dziś uśmiecham się na widok każdego telefonu, zwłaszcza, gdy widzę, że dzwonią stali klienci.

 

To tutaj nauczyłam się w pełni rozwijać swoją seksualność, chociaż nigdy nie wstydziłam się swojego ciała. Miałam w swoim życiu kilku mężczyzn, z którymi dzieliłam życie i łóżko przez parę miesięcy i lat, nauczyłam się tym samym dbać o potrzeby mężczyzn, które bywają bardzo różne. Uwielbiam tę indywidualność.

Rozmowy z moimi klientami jednak obudziły we mnie zmysłowość i świadomość oraz ciekawość. Spotkania z mężczyznami sprawiły, że polubiłam rzeczy, których nie robiłam ze swoimi chłopakami. Obecnie jestem świadomą kobietą uwielbiającą seks z mężczyznami na różne sposoby. Nie miałam w swoim życiu spróbować zabawić się z kobietą, ale fantazjowałam o tym wielokrotnie. Mogę Ci opowiedzieć, co sobie wyobrażałam…

Kocham Francję i Grecję, jeśli wiesz, co mam na myśli… W obydwu tych językach mówię doskonale, co mogą potwierdzić moi kochankowie. Nie brakuje mi w szafce nocnej gadżetów na różne okazje i potrzeby. Zawsze bardzo chętnie dzielę się ze swoimi klientami szczegółami dotyczącymi tego co i jak używam, gdy jestem sama w domu. Uwielbiam się też przebierać, co sprawia, że wielu mężczyzn widzi we mnie spełnienie swoich marzeń łóżkowych, zwłaszcza, gdy jestem gotowa na różne zabawy.

 

Kiedy nie siedzę na telefonie spotykam się z ludźmi, ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi, czasem z chłopakami, którzy rozkoszują się widokiem mojego opalonego ciała… Nie napisałam Ci jeszcze jak wyglądam, ale chyba widzisz na zdjęciu. Uwielbiam kształt moich piersi, na ich temat słyszałam dziesiątki komplementów. To samo dotyczy mojej kształtnej pupy i nóg. Uwielbiam je owijać wokół karku moich kochanków, co zawsze spotyka się z uznaniem. Lubisz tego typu zabawy? A może wolisz trzymać nogi kochanki wysoko w górze? Bez znaczenia, jestem gotowa na wszystkie pomysły i propozycje.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, usłyszeć, jak się zabawiam moimi zabawkami nocnymi, czy porozmawiać na temat  mojej ostatniej randki zadzwoń do mnie lub zamów rozmowę ze mną sms-em. Jestem gotowa, żeby Cię poznać, może nawet się zaprzyjaźnimy? Zadzwoń do mnie!

Następny

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *